+ 90 216 642 18 18

Alucoband kompozit panel renkleri

cephe

 

Alucoband kompozit panel

Prestijli çalışmaların vazgeçilmez yapı elemanı asaş komppzit panel, tüm işyerlerinizde hep bir adım önde olmanızı hedeflemektedir. Zerafet ve uyumun buluşmasında en güvenilir partnerınız olan asaş kompozit panel  ,ekonomiktir.
Oteller, iş merkezleri, kongre ve sinema salonları, tiyatrolar, kültür merkezleri, müzeler vb. önemli mimari yapılarda asaş kompozit panel kullanımı ile, 21.yüzyıl yapı teknolojisine yakışır göz dolduran yapılar tasarlanabilmektedir.

 

Alucoband kompozit panel standart olarak et kalınlığı 0.5 mm olan iki alüminyum levha ve bu iki levha arasında 3 mm polietilen (ldpe) den oluşmaktadır. Ayrıca değişik uygulama alanları, kullanım yeri farklılığına ve farklı taleplere göre toplam 4 mm yerine 2,5 mm ile 6 mm toplam kalınlıklarda da talebe göre üretim yapmaktadır

cephe
cephe

 

Asaş kompzoit panel, sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan asaş kompozit , renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, ısı ve ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemelerine göre daha üstündür.

cephe
cephe
CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ
ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMLERİ

 

Alucoband kompozit panel renkleri

Çuhadaroğlu alüminyum bayisi ; ARVONA CEPHE uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile meydana getirdiği alt yapı sayesinde projeye özgü oluşturduğu montaj metotları, mobilizasyon  planlaması ile yurt içi ve yurt dışı projelerini şantiye montaj uygulamalarını aynı anda genel merkezle bağlantılı olarak gerçekleştirebilir.
ARVONA CEPHE;   montaj ekibi ile sözleşme gereği taahhüt ettiği işlerini, montajın her aşamasında ISO 9001 kalite kavramına ve OHSAS 18001 işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarına sadık kalarak gerçekleştirmektedir.Alüminyum sistemler; kapı, pencere, giydirme cephe, ışıklık, güneş kırıcı, sanayi profilleri mevcut tüm teknolojik araçlar kullanılarak, maruz kalacakları şartlara göre tasarlanmaktadır. Tasarlanan alüminyum sistemler, çevre şartları (yağmur, rüzgar, sıcak, soğuk vb.), işletme şartları ve özel şartlara göre (silahlı saldırı, bombalı saldırı, yangın vb.) bilgisayar ortamında sonlu elemanlar analizi (FEA) programları ile analiz edilmektedir.